Spolek psoriatiků a atopických ekzematiků

Novinky

29. 1. 2022

Spolek SPAE byl zaregistrován na Ministerstvu zdravotnictví jako Pacientská organizace

Spolek SPAE byl zaregistrován na Ministerstvu zdravotnictví jako Pacientská organizace

Pacientské organizace jsou převážně spolky(neziskové organizace),které sdružují pacienty, jejich blízké a někdy i lékaře. Poskytují informace, pořádají setkání, rehabilitace, pobyty pro pacienty, organizují kampaně pro veřejnost, poskytují poradenství a hájí zájmy svých členů.

29. 1. 2022

Nová Pacientská rada

Nová Pacientská rada

V polovině prosince byla zvolena nová čtyřiadvacetičlenná Pacientská rada, která je poradním orgánem ministra zdravotnictví, složeným ze zástupců pacientských organizací.Do nové Pacientské rady byl znovu zvolen náš člen výboru SPAE - Miloslav Zavřel. První zasedání v novém složení proběhlo v lednu 2022.

28. 1. 2022

Termální koupaliště Podhájska se opět otevřelo veřejnosti

Termální koupaliště Podhájska se opět otevřelo veřejnosti

Slovenské "Mrtvé moře" se konečně otevřelo pro veřejnost. Po skandále s podezřením ohledně radioaktivní vody, získalo koupaliště Podhájska potřebné povolení. Koupaliště které čelilo podezření z radioaktivní vody, napouštění bazénů bez povolení a ničení životního prostředí se konečně dočkalo. Brány koupaliště v Podhájske se otevírají dnes 28.1.2022 

25. 1. 2022

Talkshow s pacienty o jejich zkušenostech a životě s psoriázou

Talkshow s pacienty o jejich zkušenostech a životě s psoriázou

Talkshow „Na vlastnej koži“  

Kdy : Středa 26. ledna 2022 v 17:30  Pořádá: Bodkáčik  Online přes Facebook Live anebo na YouToube.
Určitě ho všichni znáte. Juraj Hrčka - známý herec, který hrál ve svém životě už mnoho postav. Za to, že se po natáčení, nebo představení dostal do vlastní kůže, vděčí svojí maskérce. Jak je to ale v reálném životě? To prozradí v jedinečné talkshow, kde si budeme povídat o životě lidí s psoriázou.

Hlavní partneři SPAE ČR

Partneři SPAE ČR